Fåtlöljer 1 par 1900-tal

560750

FÅTÖLJER, 1 par, mindre öronlappsfåtöljer, grön plysch, skurna fötter i mörkbetsat trä, skydd för armlän medföljer, lösa stoppad dynor, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, kantband på dynor ställvis loss

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

Fåtlöljer 1 par 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

4175521
4172918

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.