Bertil Vallien glaspokal

560748

BERTIL VALLIEN (f. 1938), pokal, Kosta Boda, Ateljé, signerad samt numrerad B.Vallien 305840185, höjd ca 21,5, diameter 16 cm

Glas, Konstglas

Monter 20

Bertil Vallien glaspokal

Budhistorik (9 bud)
4173251
700
4175963
650
4173251
600
4175962
550
4173251
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.