Soffbord bemålat vit metall

560747

SOFFBORD, 1900-talets slut, runda, bemålat, vit metall, höjd ca 61, diameter 68 cm

Bruksslitage, repor, ställvis förlust av färg

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord bemålat vit metall

Budhistorik (5 bud)
4175551
500
4175549
450
4175547
4175544
4175543

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.