Ljuskrona 1900-tal

560742

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, 6 st ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 87, diameter 42 cm

Belysning, Ljuskronor

Rum 20

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
4176155
1 400
4176022
1 300
4175792
4173521
4174691

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.