Orientmatta

560737

ORIENTMATTA, Persisk, semiantik, ca 195x135 cm

smärre slitage, smärre skador, smärre hål

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (34 bud)
4175590
3 600
4175589
3 400
4175588
3 200
4175586
4175587
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.