Kerstin Hörlin-Holmqvist ''Äpplet'' soffbord

560735

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, "Äpplet" soffbord, ur serien "Paradiset", Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1900-talets andra hälft, valnöt, brickmärkt, höjd ca 53, diameter 48 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Budhistorik (22 bud)
4175520
4 200
4175506
4175506
3 800
4170158
3 600
4170158
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.