Kerstin Hörlin-Holmqvist soffa

560730

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, soffa, ur möbelfamiljen Paradiset, Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1950/60-tal, blå/grön klädsel, ben i bok, brickmärkt, längd 180, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage, ställvis något blekt, några mindre fläckar

Möbler, Soffor

Budhistorik (3 bud)

4175529
3 200
4169014
4166093

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.