Toilettebord 1940-tal

560727

TOILETTEBORD,, 1940-tal, fanerad i betsat lövträ, speglar med slipat glas, draghandtag i mässing, brickmärkt "Förenade Möbler Linköping", stol brickmärkt "Wessels" medföljer, höjd ca 56, maxhöjd 145, 120x45 cm

Bruksslitage, nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Toilettebord 1940-tal

Budhistorik (1 bud)

4166099
2018-07-20 00:27:29

2018-07-27 kl 19:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.