Senempire spegel

560710

SPEGEL, senempire, 1800-tal, bronserad, pastellagedekor samt träskuret krön, ca 86x86 cm

Saknar ljusarm, senare glas, krön med mindre lagning

Speglar

Rum 12

Senempire spegel

Budhistorik (4 bud)

4174473
4173453
650
4170612
4170491

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.