Gavina soffbord

560708

CINI BOERI, "Lunario", soffbord, Gavina för Knoll, Italien, formgivet 1973, underrede i förkromat stål, oval glasskiva, höjd ca 41, 150x110 cm

Fläckar och märken, allmänt bruksslitage, enstaka repor i skivan

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 7

Gavina soffbord

Budhistorik (15 bud)
4173500
4 200
4173597
4173500
3 800
4173495
3 600
4173490
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.