Ring 18 k guld med mosaik

560700

RING, 18 k guld, med mosaikmotiv, ram med filigran, ostämplad, ringstorlek ca 18,25 cm, vikt ca 5,2 g

Bucklor

Guld/Smycken

Ring 18 k guld med mosaik

Budhistorik (4 bud)

4167848
4167608
900
4166433
500
4166432

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.