Vägghängt sideboard 1960-tal

560694

SIDEBOARD, vägghängt, teak, 1960-tal, Danmark, fem dörrar med bakomvarande hyllor, höjd ca 63, 30x262 cm

Repor, vattenringar, hyllplan i plywood (ej original)

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Vägghängt sideboard 1960-tal

Budhistorik (18 bud)
4175248
6 000
4175247
5 800
4175245
5 600
4175244
5 400
4175243
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.