Soppslev silver

560688

SOPPSLEV, silver, med svärtat träskaft, otydliga stämplar, längd ca 44cm

Slitage

Silver

Monter 19

Soppslev silver

Budhistorik (3 bud)

4175209
700
4174218
4167356

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.