Brosch Tore Svensson silver

560684

BROSCH, Tore Svensson, Göteborg, 1990, stämplad och signerad, kvadratisk form med förgylld yta med dekor, ca 6x6 cm, vikt ca 57 g

Guld/Smycken, Silver

Brosch Tore Svensson silver

Budhistorik (6 bud)
4172521
4174907
750
4172521
700
4173178
650
4172521
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.