Pokal silver 1700-tal

560679

POKAL, silver, sviselerad dekor, invändigt förgylld, delvis utvändig förgyllnig, 1788?, otydliga stämplar, F2?, höjd 11,6. vikt ca 130 gram

Bucklor

Silver

Monter 19

Pokal silver 1700-tal

Budhistorik (1 bud)

4166315
2018-07-20 10:22:19

2018-07-27 kl 15:18
Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.