Matsalsgrupp

560673

MATSALSGRUPP, 1900-talets sista kvartal, Italien, bestående av matbord samt. (6) stolar, samtliga med stomme i förkromad metall, bordet med skiva i onyxcalcit, stolarna klädda i mörk textil, bordets höjd ca 73, skivans mått 150x90, stolarnas sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, bortfall i förkromningen

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 11

Matsalsgrupp

Budhistorik (1 bud)

4169009
2018-07-22 13:24:21

2018-07-27 kl 14:36
Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.