Vitrinskåp

560672

VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets senare hälft, fanerat i olika träslag, höjd ca 147 cm

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Vitrinskåp

Budhistorik (1 bud)

4174875
2018-07-27 10:52:42

2018-07-27 kl 14:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.