Ulf Gripenholm färglitografi

560667

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Kvinna, signerad Ulf Gripenholm, 68/75, färglitografi, bladmått ca 80x60

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Ulf Gripenholm färglitografi
Budhistorik (1 bud)

4170263
2018-07-23 15:33:30

2018-07-27 kl 14:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.