Hans Larsson oljemålning

560653

HANS LARSSON (1910-1973): Komposition, signerad och daterad Hans Larsson 66, olja på duk, ca 38x55 cm

Hans Larsson oljemålning

Budhistorik (22 bud)
4174427
1 800
4173943
1 700
4173744
1 600
4173736
4173735
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.