James Coignard oljemålning

560652

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): "Cavalier en armure", signerad J Coignard, a tergo betitlad, olja på duk, ca 65x93 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

James Coignard oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4173865
7 600
4173864
7 000
4164789
6 000
4164788
4 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.