Björn Blomberg oljemålning

560650

BJÖRN BLOMBERG (1925-2003): "Vår", signerad a tergo Björn Blomberg, olja på duk, 35x40,5 cm

Fack 50

Björn Blomberg oljemålning

Budhistorik

2018-07-27 kl 13:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.