P.G. Thelander etsningar 2 st

560643

P. G. THELANDER (född 1936): (2), Figurkompositioner, signerade P.G Thelander, numrerade 9/26, etsningar, 15x12 resp 15x13 cm

Fack 50

P.G. Thelander etsningar 2 st
Budhistorik (10 bud)
4174993
4174911
4174911
650
4174568
600
4172010
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.