Ulf Wahlberg litografi

560637

ULF WAHLBERG (född 1938): Stilleben, signerad och daterad Ulf Wahlberg -84, numrerad 364/375, färglitografi, ca 40x50 cm

Fack 42

Ulf Wahlberg litografi

Budhistorik

2018-07-27 kl 12:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.