Lena A Linderholm litografi

560635

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blomsterstilleben, signerad Lena A Linderholm, HC, ca 76x55 cm

Fack 51

Lena A Linderholm litografi
Budhistorik (2 bud)

4170989
4168928

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.