Lena A Linderholm litografi

560634

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blomsterstilleben, signerad Lena A Linderholm, numrerad 77/225, ca 84x59 cm

Med dedikation

Fack 30

Lena A Linderholm litografi
Budhistorik (1 bud)

4170142
2018-07-23 13:45:47

2018-07-27 kl 12:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.