Karl Axel Pehrson litografi

560632

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, 1982, signerad K. A. Persson, numrerad 254/285, 65x47 cm

Fack 54

Karl Axel Pehrson litografi
Budhistorik (10 bud)
4174891
4174946
1 400
4174891
1 300
4174813
4174813

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.