Olle Kåks akvarell

560630

OLLE KÅKS (1941-2003): Ansikte, signerad Olle Kåks, akvarell, ca 44x36 cm

Fack 54

Olle Kåks akvarell

Budhistorik (4 bud)

4172373
4172360
4170340
4166231

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.