Louise ljubi Lindströmer litografi

560628

LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (född 1948): Komposition, signerad Ljubi, akvarell, bladstorlek ca 56x75 cm

Fack 42

Budhistorik (1 bud)

4174571
2018-07-27 00:07:32

2018-07-27 kl 11:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.