Edward Hald grafiskt blad

560627

EDWARD HALD (1883-1980): Kvinnofigur, signerad och daterad Hald 1915, linoliumsnitt, ca 32x23 cm

Fack 49

Edward Hald grafiskt blad

Budhistorik (13 bud)
4174564
4174913
4174564
850
4174912
4174564
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.