Ulf Gripenholm litografi

560626

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Badare, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1987, provtryck, färglitografi, ca 43x54 cm

Fack 39

Ulf Gripenholm litografi

Budhistorik (19 bud)
4174791
3 200
4174780
4174790
4174780
2 600
4174789
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.