Ingeborg Lundin glasvas Äpplet

560623

INGEBORG LUNDIN, "Äpplet", vas, Orrefors, klarglas, signerad med namn, märkt "Gallery-88 Orrefors samt numrerad 95 75-15", höjd ca 42 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
4174832
8 200
4169191
8 000
4169190
7 200
4167014
6 200
4166268
6 000

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.