Fåtölj i bambu

560622

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, vitmålad bambu, randig klädsel, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Fåtölj i bambu

Budhistorik (1 bud)

4174900
2018-07-27 11:14:30

2018-07-27 kl 11:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.