Piedestal 1900-tal

560619

PIEDESTAlL, 1900-talets början, jugend, bemålad dekor med bl.a påfågel, höjd ca 120 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Piedestal 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
4174841
4174716
600
4173412
550
4173411
500
4173410
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.