Golvur 1700-tal

560616

GOLVUR, 1700-tal, imitiationsmåleri, urtavla med romerska siffror, datum, slag, släphaksgång, höjd ca 197 cm nyckel pendel och lod finns

Slitage och skador, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Klockor/Ur

Rum 5

Golvur 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

4174496
1 400
4174495
1 300
4166734

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.