Byrå 1800-tal

560610

SKRIVBYRÅ, 1800-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, intarsiadekor med snäcka, höjd ca 86, 42x47 cm

Smärre fanérbortfall, bruksslitage, en knopp till lådinredning saknas, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå 1800-tal

Budhistorik (26 bud)
4174583
2 400
4174851
4174583
4174849
4174583
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.