IB KOFOD LARSEN, OPE soffa

560599

IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 2-sits, 1960-tal, skinnklädsel, ben i teak, sitthöjd ca 42, längd 149 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 12

IB KOFOD LARSEN, OPE soffa

Budhistorik (2 bud)

4167328
4164924

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.