Fritz Gärtner oljemålning

560577

FRITZ GÄRTNER (1882-1958), vinterlandskap, signerad Firtz Gärtner, olja på duk, ca 70x90 cm

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fritz Gärtner oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4174216
4174215
1 400
4174213
4166293
450
4165209

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.