Soffa 1900-tal

560575

SOFFA, 1900-talets andra hälft, underklädsel i Baker kretong, sitthöjd ca 43, längd 202 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 3

Soffa 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

4174129
4173870

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.