Reinhold Ljunggren färglitografi

560568

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2004), kakelugnen (med självporträtt till vänster), signerad R Ljunggren, 277/310, ca 52 x 35 cm

Fack 24

Budhistorik (2 bud)

4174106
4166677

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.