Vitrinskåp

560566

VITRINSKÅP, omkring 1900, bestat lövträ, blyinfattat glas, invändigt med hyllplan, överdel med dekor av blomstergirlang, höjd 132, 50x33 cm

Lös topp, bruksslitage, löst krön medföljer, skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Lös topp, bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Vitrinskåp

Budhistorik (7 bud)
4173552
550
4173548
500
4173551
500
4173548
450
4172064

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.