Sven Erixson Färglitografi

560563

SVENX:ET ERIXSON (1899-1970): "Rosor och taggtråd", signerad Sven Erixson, färglitografi, numrerad 42/350, 48x66 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sven Erixson Färglitografi

Budhistorik

2018-07-30 kl 11:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.