Roberto Matta färgetsning

560562

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, numrerad 92/100, färgetsning, motivmått ca 49x37 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (8 bud)
4178372
4178009
1 400
4176284
1 300
4174371
4170992

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.