Bonderup & Thorup taklampor

560559

CLAUS BONDERUP & TORSTEN THORUP, taklampor, 2 st, 1960/70-tal, modell 1021, Focus Lighting, Danmark, vitlackerad metall, en är etikettmärkt, diameter ca 65 cm

Bruksslitage, ytsmuts, mindre märken, varav en av lamporna saknas en del av monteringen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Hylla 2

Bonderup & Thorup taklampor

Budhistorik (5 bud)
4172078
500
4173829
450
4172078
4173827
4172078

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.