Matsalsgrupp gustaviansk stil

560558

MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, matbord med två iläggsskivor höjd ca 76, diameter 109, skivor bredd ā 50cm (totallängd 209 cm), 6 stolar med lös stoppad sits med ljusbrun skinnklädsel, sitthöjd 43 cm

Slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 18

Matsalsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

4171511
4171510
4171350
600
4169106

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.