Ljuskrona

 
 
 
Auktionsnr
560554
 
Beskrivning

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, helixformad stomme i mässing, behängd med prismor, för 5 ljuspunkter, höjd ca 34 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Ljuskronor
 
Visas och avhämtas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Rum 15
 
 
 
Ljuskrona
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
Budhistorik (1 bud)
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
4173982
2018-07-26 16:51:46
300
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-07-26 kl 17:00
Slutpris SEK:
300
30 EUR, 34 USD
Bevakningspris ej uppnått
Utropspris SEK:
2 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK