Stolar senempire

560552

STOLAR, 4 st, senempire, 1800-talets första hälft, björk, klädda i ljusbrun sammet, sitthöjd ca 45 cm

Senare renoverade och kompletterade, senare omklädda, torrsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar senempire

Budhistorik (4 bud)

4173974
450
4171691
4170497
4164827

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.