Meissen mockaservis Blue Danube

560541

MEISSEN, mockaservis, 1900-tal, "Blue Danube"/Lökmönstret, porslin, 21 delar, bestående av: 8 mockakoppar med fat, 8 assietter, mockakanna, sockerskål, gräddkanna, cremekopp

Enstaka nagg

Keramik/Porslin

Budhistorik (9 bud)
4173911
4173681
4172034
4172033
4171436

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.