Matsalsbord 1800-tal

560532

MATSALSBORD, 1800-tal, mahogny, ben med hjultrissor, 7 iläggsskivor i furu, höjd ca 75, diameter 145, total längd 516 cm

slitage, märken på skivbordsskiva och iläggsskivor, en hjultrissa lös

Möbler, Matbord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Matsalsbord 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
4179517
7 000
4179492
6 800
4179475
6 600
4179475
6 400
4179466
6 200

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.