Kristina Laurent vävnader

560530

KRISTINA LAURENT (född 1943): Vävnader, 3 st, abstrakta kompositioner, 1 signerad a tergo, 1 monogramsignerad ''KL'', 1 ej signerad, 73x67, 160x100 samt 74x70 cm

Bruksslitage, några mindre fläckar

Mattor/Textilier

Rum 4

Kristina Laurent vävnader

Budhistorik (18 bud)
4173225
3 800
4173224
3 600
4173204
3 400
4173121
3 200
4173077

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.