Ringar 18 k guld

560516

RINGAR, 2 st, 18 k guld, J Petterssons, Stockholm 1951, inskriptioner, ringstorlek 18.5, totalvikt ca 6.7 g

Slitage, mindre repor

Guld/Smycken

Monter 19

Ringar 18 k guld

Budhistorik (7 bud)
4171875
4168024
1 400
4167577
1 300
4167577
4166776

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.